„NYÁRI GYEREKEK” Adománygyűjtő kampány

Indul az ITT-HON-KA villámkampánya, amelyben kimondottan nyári gyerekprogramokra gyűjtünk adományokat.

Szeretnénk, ha minden gyerek tartalmasan, hasznosan és élvezetesen tudná tölteni a nyári szünetet. A rászoruló gyerekek számára ez csak lelkes civil segítőkkel adatik meg, és tudjuk, mennyire forráshiányos minden civil szervezet.

Segítsünk hát nekik!

Az ITT-HON-KA legkésőbb június első feléig 500 ezer Ft-ot szeretne gyűjteni erre a nemes célra, és ezzel az összeggel olyan civil kezdeményezéseket kíván támogatni, amelyek színvonalas, élménydús programokat biztosítanak nehéz körülmények között élő gyerekek számára.

A kampányunk során szeretnénk felébreszteni a követőinkben lakó gyermeket, és egy kicsit visszarévedünk a gyerekkorunkba, a 80-as, 90-es évekbe. Minden napra készültünk egy kis gondolatébresztővel a Facebook- oldalunkon, és nagyon szeretnénk, ha bekapcsolódnátok egy-egy hozzászólással, emlékkel, és segítenétek egy-egy megosztással, lájkkal.

Adományozni itt a honlapunkon lehet: https://www.itt-hon-ka.hu/tamogass-minket/  vagy átutalással az ITT-HON-KA 11600006-00000001-99211920 számlájára, „NYÁRI GYEREKEK” jeligére.

Minden adományt hálásan köszönünk, a legkisebbtől a legnagyobbig egyformán. Szólj az ismerőseidnek, hogy kövessék a példádat!