Második Civil Piknik a Skanzenben

Második Civil Piknik a Skanzenben

Június 20-án, szombat délután a rekkenő hőség ellenére remek hangulatban telt a második Civil Piknikünk!

Hat szervezet fogadta el meghívásunkat:

  • a 10 millió Fa Tatabánya és Környéke Csoportja – akik csak lélekben voltak velünk, mert utolsó pillanatban sajnos le kellett mondaniuk a részvételt
  • a Mosolygós Gyermekekért Alapítvány
  • a Tatabánya Alkotóművészeiért Közalapítvány
  • a Tatabányai 4×4 Terepjárós, Polgári Védelmi és Önkéntes Tűzoltó Egyesület
  • a Tatabányai Egyesület Animéseknek – Geek és Popkultúra Klub
  • a Turul”s Miners Sportegyesület

A jelen lévő szervezetek nem csak bemutatkoztak, hanem rengeteg tapasztalatot, ötletet és hasznos információt is megosztottak egymással.

A Civil Bingó alatt tovább oldódott a hangulat, az ismerkedésből pedig sok nevetés és jó beszélgetés kerekedett. A játék leggyorsabb csapata a 4×4 Telepjárós Egyesület lett, akik jutalmul egy vödör vaníliás karikát nyertek.

A napot tombolasorsolással zártuk, és a helyi szolgáltatók felajánlásainak köszönhetően szinte mindenki hazavihetett valamilyen nyereményt.

A galériában látható képekért Ari Jánosnak tartozunk hálával.

Köszönjük, hogy velünk voltatok, és együtt tettétek ilyen jó hangulatúvá ezt a délutánt.

Találkozzunk jövőre is!